Passie zonder grenzen


Tijd voor een nieuwe wagen?
Onze medewerkers gaan samen met u op zoek naar de perfecte Volvo,
volledig afgestemd op uw wensen en uw budget.

 

Nico coacht met hart en ziel

Nico motiveert iedereen: van de mannen in de werkplaats tot de kleintjes op het voetbalveld.

 

Ons verkoopteam

 

Verkoop nieuwe wagens

JOK_5579

Thijs Van Goidsenhoven

 

Verkoop nieuwe wagens

JOK_5692

Bart Toppets

016/39 59 06

bart.toppets@lacom.be

 

 

Verkoop nieuwe wagens

Foto JO 3-2

Jo Peeters

0478 04 51 49

jo.peeters@lacom.be

 

 

Verkoop Volvo Selekt

JOK_5656

Sam Vandenhouten

 

Verkoop Volvo Selekt

David

David Geens

 

Ons naverkoop supportteam

 

Customer Care

JOK_3673

Anita

 

Workshop support

JOK_4737

Gert

016/40 07 20

gert.jacobs@lacom.be

 

 

Workshop support

JOK_4838

Lukasz

 

Workshop support

JOK_5217

Nico

016/40 07 20 - Ext 910

nico.peeters@lacom.be

 

 

Admin support (Claims)

JOK_4703

Kevin

016/40 07 20

kevin.cluts@lacom.be

 

 

Admin support (Leasing)

JOK_3931

Juno

016/40 07 20

juno.melchior@lacom.be

 

 

Admin support (Rental Car)

JOK_4981

Veronique

 

Personal Service Technicians (PST)

 

Personal Service Technician

JOK_5117

Wim

016/40 07 20 Ext 910

wim@lacom.be

 

 

Personal Service Technician

JOK_4536

Steve

016/40 07 20 Ext 930

steve@lacom.be

 

 

Personal Service Technician

JOK_4435

Niels

016/40 07 20 Ext 931

niels@lacom.be

 

 

Personal Service Technician

JOK_4208

Tom

016/40 07 20 Ext 932

tom@lacom.be

 

 

Personal Service Technician

JOK_5007

Kobe

016/40 07 20 Ext 933

kobe@lacom.be

 

 

Personal Service Technician

JOK_5376

Kevin

016/40 07 20 Ext 934

kevin@lacom.be

 

Personal Service Technician

JOK_4583

Stef

016/40 07 20 Ext 935

stef@lacom.be

 

Personal Service Technician

JOK_5296

Jellis

016/40 07 20 Ext 936

jellis@lacom.be

 

Personal Service Technician

JOK_4474

Gunther

016/40 07 20 Ext 937

gunther@lacom.be

 

Personal Service Technician

JOK_4848

Erik

016/40 07 20 Ext 911

erik@lacom.be

 

Directie & management

 

Gedelegeerd bestuurder / Owner

image1_800x0__cache__

Vincent Gaeremynck

 

Operationeel directeur

JOK_4282

Lut Borgers

016/40 07 20

lut.borgers@lacom.be