Onze verkoopmedewerkers


 

Ons verkoopsteam

 

Verkoop nieuwe wagens

Thijs_800x0__cache__

Thijs Van Goidsenhoven

 

Verkoop nieuwe wagens

image8_800x0__cache__

Bart Toppets

016/39 59 06

bart.toppets@lacom.be

 

 

Verkoop Volvo SELEKT

Sam_800x0__cache__

Sam Vandenhouten

 

Verkoop nieuwe wagens

Foto JO 3

Jo Peeters

0478 04 51 49

jo.peeters@lacom.be

 

Ons naverkoop supportteam

 

Onthaal

IMG_5653_800x0__cache__

Anita Vanloffelt

016/40 07 20

lacom@lacom.be

 

 

Workshop support

IMG_5622_800x0__cache__

Gert Jacobs

016/40 07 20

gert@lacom.be

 

 

Workshop support

IMG_5623_800x0__cache__

Lukasz Boisschot

016/40 07 20

lukasz@lacom.be

 

 

Workshop support

IMG_5618_800x0__cache__

Nico Peeters

016/40 07 20 - Ext 910

nico@lacom.be

 

 

Admin support _ Claims

image_800x0__cache__

Kevin Cluts

016/40 07 20

kevin.cluts@lacom.be

 

 

Admin support _ Leasing

IMG_5627_800x0__cache__

Juno Melchior

016/40 07 20

juno@lacom.be

 

 

Admin support _ Rental Car

Veronique_800x0__cache__

Veronique Depotter

 

Personal Service Technicians (PST)

 

Personal Service Technician

IMG_5599_800x0__cache__

Wim

016/40 07 20 Ext 910

wim@lacom.be

 

 

Personal Service Technician

IMG_5656_800x0__cache__

Steve

016/40 07 20 Ext 930

steve@lacom.be

 

 

Personal Service Technician

IMG_5588_800x0__cache__

Niels

016/40 07 20 Ext 931

niels@lacom.be

 

 

Personal Service Technician

IMG_5583_800x0__cache__

Tom

016/40 07 20 Ext 932

tom@lacom.be

 

 

Personal Service Technician

IMG_5601_800x0__cache__

Kobe

016/40 07 20 Ext 933

kobe@lacom.be

 

 

Personal Service Technician

IMG_5607_800x0__cache__

Kevin

016/40 07 20 Ext 934

kevin@lacom.be

 

Personal Service Technician

IMG_5593_800x0__cache__

Stef

016/40 07 20 Ext 935

stef@lacom.be

 

Personal Service Technician

IMG_5582_800x0__cache__

Jellis

016/40 07 20 Ext 936

jellis@lacom.be

 

Personal Service Technician

IMG_5611_800x0__cache__

Gunther

016/40 07 20 Ext 937

gunther@lacom.be

 

Personal Service Technician

IMG_5613_800x0__cache__

Erik

016/40 07 20 Ext 911

erik@lacom.be

 

Directie & management

 

Gedelegeerd bestuurder / Owner

image1_800x0__cache__

Vincent Gaeremynck

 

Operationeel directeur

image2_800x0__cache__

Lut Borgers

016/40 07 20

lut.borgers@lacom.be