Rutten Hechtel-Eksel

Ons Team


 

Directie

 

Zaakvoerder

Dirk Rutten, Zaakvoerder

Dirk Rutten

011 51 60 62

dirk.rutten@garagerutten.be

 

Boekhouding

Mady Smets, Boekhouding

Mady Smets

011 51 60 62

boekhouding@garagerutten.be

 

Sales

U kan tegenwoordig met ons communiceren via chat, telefoon en videoconference.
Je kan ons zelfs live aan het werk zien via een afspraak in de showroom! Gratis!!
Maar daar moet je wel een afspraak voor maken. Dat kan door onder het agenda icoon te klikken.

Tot binnenkort!!

 

 

Boek een afspraak

Calendar Icon

Boek een afspraak

 

New & Diplomat sales

Bjorn Meurs, New cars & Diplomat Sales

Bjorn Meurs

011 51 60 63
bjorn.meurs@garagerutten.be

 

New & Selekt used cars

Koen Moors, New & Selekt used cars

Koen Moors

011 51 60 67
koen.moors@garagerutten.be

 

New & Selekt used cars

Dennis Tielen, Delivery & Selekt Used Cars

Dennis Tielen

011 51 60 68
dennis.tielen@garagerutten.be

 

Afleveraar, Verkoop Admin

christaan normaal

Christiaan Froyen

christiaan.froyen@garagerutten.be

 

Sales Manager

Micha Franssens, Sales Manager

Micha Franssens

+32 13 23 00 05
micha.franssens@garagerutten.be

 

Aftersales

 

Aftersales Manager

Roel_voor

Roel Gijbels

011 51 60 69

roel@garagerutten.be

 

Customer service & Reception

Joeri Heeren, Customer service & Reception

Joeri Heeren

011 51 60 66

joeri@garagerutten.be

 

Body Work & Warranty

Willy Beliën, Body Work & Warranty

Willy Beliën

011 51 60 60

carrosserie@garagerutten.be

 

Workshop

 

Diagnostics & Hybrid

Thomas Donné, Diagnostics & Hybrid

Thomas Donné

thomasd@garagerutten.be

 

Volvo Personal Service Tech

Brecht Feyen, Volvo Personal Service Technician

Brecht Feyen

brecht@garagerutten.be

 

Volvo Personal Service Tech

Sven Plessers, Volvo Personal Service Technician

Sven Plessers

sven@garagerutten.be

 

Volvo Personal Service Tech

Antonio Polimeni, Volvo Personal Service Technician

Antonio Polimeni

antonio@garagerutten.be

 

Volvo Personal Service Tech

Stefan Roumans, Volvo Personal Service Technician

Stefan Roumans

stefan@garagerutten.be

 

Service Technician

Kevin Truyers, Service Technician

Kevin Truyers

 

Service Technician

Thomas Tsyen, Service Technician

Thomas Tsyen

 

Delivery Technician

Mustafa Kacmaz, Delivery Technician

Mustafa Kacmaz

 

Support staff

 

Klusjesman

Benny Biesmans

Benny Biesmans

 

Facility & Car cleaning

Ashley Van Der Straat, Facility & Car cleaning

Ashley Van Der Straat