Welkom bij Volvo Willaert!

Wij stellen ons team graag aan u voor!


Business Manager

Johan Willaert

Volvo Selekt Cars

johan@willaert-nv.be

Johan_2

Caroline Lietaert

Echtgenote van Johan W.

Caroline_0

Sales

Anton Willaert

Volvo New Cars

anton@willaert-nv.be

Anton

Sales

Louis Vanden Berghe

Volvo New Cars

louis@willaert-nv.be

Louis

Accounting administration

Lore Willaert

Lore

Aftersales

Pieter Haghedooren

Verantwoordelijke werkplaats & schadebeheer

pieter@willaert-nv.be

Pieter

Parts & Accessories

Cedric Ravestyn

Cedric

Aftersales

Geert Lermyte

Service Technician

geert@willaert-nv.be

Geert

Aftersales

Luca Cornillie

Service Technician

 

Luca

Aftersales

Christian Adam

Personal Service Technician

christian@willaert-nv.be

Christian_0

Aftersales

Mathieu Parmentier

Personal Service Technician

mathieu@willaert-nv.be

Mathieu

Aftersales

Frederik Liefooghe

Personal Service Technician

frederik@willaert-nv.be

Frederik

Patrick Hennebel

Car Detailer

Patrick 2