Uw Volvo experts


 
 
Guy Vermant

Guy Vermant

Gedelegeerd Bestuurder

guy@vermant.be

 

 
Johan Sterckx

Johan Sterckx

Operationeel Manager

johan@vermant.be

 

 
Jeroen Buts

Jeroen Buts

Commercieel Afgevaardigde

jeroen@vermant.be

 
Axelle Juliens

Axelle Juliens

Online Sales Advisor

axelle@vermant.be

 
Nils Lemmens

Nils Lemmens

Commercieel Afgevaardigde

nils@vermant.be

 

 
Viktor Van Lint

Viktor Van Lint

Commercieel Afgevaardigde

viktor@vermant.be

 
Quinten Vermant

Quinten Vermant

Verantwoordelijke aflevercel

quinten@vermant.be

 
Ilias Elfalusi

Ilias Elfalusi

 

Julie Vermant

Fleet & Business Developer

julie@vermant.be

 
Frank Van Camp

Frank Van Camp

Comm. Afgevaardigde - Selekt

frank@vermant.be

 
Kenny Van den Abbeel

Kenny Van den Abbeel

 
Peggy Van Meerbeek

Peggy Van Meerbeek

Service Advisor

peggy@vermant.be

 
Kelly Vossaert

Kelly Vossaert

Service Advisor

kelly@vermant.be

 
Herman De Cuyper

Herman De Cuyper

Customer Service Manager

herman@vermant.be

 
Danny Fierens

Danny Fierens

Verantwoordelijke Naverkoop

danny@vermant.be

 
Werner Keller

Werner Keller

Verantwoordelijke Magazijn

werner@vermant.be

 
Tim Claes

Tim Claes

Financieel Directeur

tim@vermant.be

 
Ruth Coremans

Ruth Coremans

Verkoopsadministratie

ruth@vermant.be

 
Ann De Maeyer

Ann De Maeyer

Boekhouding

ann@vermant.be

 
Gerda De Wachter

Gerda De Wachter

Verkoopsadministratie

gerda@vermant.be

 
Uli Lippens

Uli Lippens

Verkoopsadministratie

uli@vermant.be

 
Tijs Michiels

Tijs Michiels

Marketingmanager

tijs@vermant.be

 
Hans Vanheusden

Hans Vanheusden

Marketingcoördinator

hansvh@vermant.be

 

Danielle Bruyndonckx

PA en Personeelszaken

danielle@vermant.be

 

Uw Personal Service Technicians

 
Mohamed Ben Hammou

Mohamed Ben Hammou

 
Jordy Coppens

Jordy Coppens

 
Hans Hendrickx

Hans Hendrickx

 
Bernard Kovac

Bernard Kovac

 
Issam Saadaoui

Issam Saadaoui

 
Hans Vandewiele

Hans Vandewiele

 
Kenny Van Den Broecke

Kenny Van Den Broecke

 
Tjalle Van der Auwera

Tjalle Van der Auwera

 
Dario Van Utterbeeck

Dario Van Utterbeeck

 
Jordy Schelkens

Jordy Schelkens

 
Geert De Meester

Geert De Meester

 
Robin Scheidtweiler

Robin Scheidtweiler

 
Dave Siebens

Dave Siebens

 
Christophe Schockaert

Christophe Schockaert